16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.53" |
| Rozmiar | 6.53 inches, 104.7 cm2 (~82.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio (~263 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MT6762D Helio A25 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, f/2.8, AF 2 MP 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 163.9 x 77.9 x 8.9 mm (6.45 x 3.07 x 0.35 in) |