16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 6.10" |
| Rozmiar | 6.1 inches, 91.3 cm2 (~80.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6739 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF 0.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 155.2 x 72.9 x 9.7 mm (6.11 x 2.87 x 0.38 in) |