16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TN |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 71.2 cm2 (~86.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~187 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6580M (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 126 x 65 x 10.7 mm (4.96 x 2.56 x 0.42 in) |