16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 64.5 cm2 (~70.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 960 pixels, 18:9 ratio (~215 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Unisoc SC7731E (28nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-T820 MP1 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 9.1 Pie (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 138.5 x 65.8 x 9.5 mm (5.45 x 2.59 x 0.37 in) |