16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0 inches, 45.5 cm2 (~54.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6580 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 10 (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 128.5 x 65.2 x 11 mm (5.06 x 2.57 x 0.43 in) |