16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12980 cm³ |
| Moc | 146.0 KM |
| Moment obrotowy | 138.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 25.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1544.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Hydraulic. Unified braking system. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Hydraulic |
| Zawieszenie przód | 43mm inverted fork with electronically adjustable rebound and compression damping; |
| Zawieszenie tył | Monoamortyzator with electronically adjustable spring preload, rebound and compression damping; |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |