16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9420 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moment obrotowy | 80.4 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1570.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Wave-type disc |
| Hamulce tył | Single disc. Wave-type disc |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy 41mm |
| Zawieszenie tył | Dual piggyback shocks |
Opony
| Opony przód | 100/90-19 |
| Opony tył | 150/80-16 |