16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1550 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 13.9 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 5.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, 26mm |
| Zawieszenie tył | Unit Swing |
Opony
| Opony przód | 110/80-14 |
| Opony tył | 140/70-14 |