16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Moc | 3.1 KM |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1270.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic, 220 mm |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic, 220 mm |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tył | Dual spring aluminium shocks |
Opony
| Opony przód | 90/90-12 |
| Opony tył | 100/80-12 |