16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~66.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737 |
| Procesor | Quad-core 1.25 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| f/2.0| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP| f/2.4 |
Bateria
| Pojemność | 2500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 2500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 144 x 72.3 x 9.5 mm (5.67 x 2.85 x 0.37 in) |