16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~64.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~196 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC9832A |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz |
| GPU | Mali-400MP3 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, f/2.0, 1.4µm, AF |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 146.5 x 73 x 9.2 mm (5.77 x 2.87 x 0.36 in) |