16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 1500 cm³ |
| Moc | 12.5 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 3.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1170.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Reversed hydraulic, 735mm length |
| Zawieszenie tył | Hydraulic and damping shock absorber 270mm length |
Opony
| Opony przód | 60/100-14 |
| Opony tył | 80/100-12 |