16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 1400 cm³ |
| Moc | 10.7 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 3.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 1 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1250.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Inverted and hydraulic fork 700mm length |
| Zawieszenie tył | Hydraulic and damping shock absorber 360mm length |
Opony
| Opony przód | 60/100-14 |
| Opony tył | 80/100-12 |