16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 1250 cm³ |
| Moc | 9.7 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 7.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Double disc |
| Zawieszenie przód | Inverted, Non-Adjustable Hydraulic Fork, 850mm |
| Zawieszenie tył | Hydraulic Non-Adjustable Shock Absorber, 485mm |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 100/90-18 |