16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 2430 cm³ |
| Moc | 15.4 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 5.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1220.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Hydraulic Damping Shock Absorber 435mm length |
| Zawieszenie tył | Hydraulic Damping Shock Absorber 350mm length |