16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 319
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 2730 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik oko, 28 mm |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1325.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telehydraulic fork, 40 mm |
| Zawieszenie tył | Monoshock |