16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rozdzielczość | 1080.0x2340.0 |
Wydajność
| Procesor | Snapdragon |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Aparat przedni | 16.0 MP |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |