16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 10.00" |
| Rozmiar | 10.0 |
| Rozdzielczość | 1800.0x2880.0 |
Wydajność
| Procesor | Snapdragon |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
| Aparat przedni | 32.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 10000 mAh |
| Bateria | 10000.0 |
System
| System operacyjny | Android |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |