16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.83''1280x2772p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.5, Wide Angle, Primary Camera, 8 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8735 Snapdragon 8s Gen 4 |
| Procesor | Octa-core (1x3.21 GHz Cortex-X4 & 3x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.8 GHz Cortex-A720 & 2x2.0 GHz Cortex-A720) |
| GPU | Adreno 825 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 6500mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v6.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |