16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm2 (~21.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~157 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 128MB |
| Pamięć wewnętrzna | 128MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 820 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 820 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 1.2, A2DP |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98 x 47.5 x 16.3 mm (3.86 x 1.87 x 0.64 in) |