16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 1.9 inches, 11.2 cm2 (~23.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~211 ppi density) |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP, on each side |
Bateria
| Pojemność | 930 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 930 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 1.2, A2DP |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 99.5 x 47.5 x 18 mm (3.92 x 1.87 x 0.71 in) |