16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~222 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~21.6% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP (on each side) |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 930 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 930 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98 x 47.5 x 17.3 mm (3.86 x 1.87 x 0.68 in) |