16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.0 cm (~21.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~222 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 128 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98 x 47.5 x 17.3 mm (3.86 x 1.87 x 0.68 in) |
| Waga | 93 g (3.28 oz) |