16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 026
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 6490 cm³ |
| Moc | 69.7 KM |
| Moment obrotowy | 62.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk efi |
| Zbiornik paliwa | 17.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1414.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 41mm KYB/Kayaba telescopic fork |
| Zawieszenie tył | KYB/Kayaba cantilever monoshock |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |