16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.99" |
| Rozmiar | 5.99 inches, 92.6 cm2 (~73.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 960 pixels, 18:9 ratio (~179 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6761WE |
| Procesor | Quad-core 1.8 GHz |
| GPU | PowerVR GE8300 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000 mAh |
System
| System operacyjny | Android 10 (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 161.3 x 78.1 x 9 mm (6.35 x 3.07 x 0.35 in) |