16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 5.45" |
| Rozmiar | 5.45 inches, 76.7 cm2 (~72.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 960 pixels, 18:9 ratio (~197 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 2500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2500 mAh |
System
| System operacyjny | Android 9.0 Pie (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 146.8 x 71.8 x 9.3 mm (5.78 x 2.83 x 0.37 in) |