16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.09" |
| Rozmiar | 6.09 inches, 91.0 cm2 (~80.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Unisoc SC9863A (28nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| GPU | IMG8322 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 Pie |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 155.5 x 73 x 8.7 mm (6.12 x 2.87 x 0.34 in) |