16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.45" |
| Rozmiar | 5.45 inches, 76.7 cm2 (~72.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~295 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6739WA (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 2900 mAh |
| Bateria | Li-Po 2900 mAh |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 147.6 x 71.3 x 8.4 mm (5.81 x 2.81 x 0.33 in) |