16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.75''720x1600p |
| Rozdzielczość | 13 MP Primary Camera, 2 MP Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6833 Dimensity 700 |
| Procesor | Octa-core (2x 2.2 GHz – Cortex-A76) |
| GPU | Mali-G57 MP2 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | HarmonyOS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v5.1 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |