16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.34" |
| Rozmiar | 5.34"4800x960p |
| Rozdzielczość | 5 MP, Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm |
| Procesor | 1.3 GHz Quad Core |
| GPU | ARM Mali-400 MP2 (416 MHz) |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |