16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0"720x1280p |
| Rozdzielczość | 8 MP, f/2.8 Primary Camera |
Wydajność
| Procesor | Quad core, 1.4 GHz, Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T820 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000mAh |
System
| System operacyjny | Android v6.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB |