16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.8''720x1600p |
| Rozdzielczość | 52 MP, f/2.2, Primary Camera, 2 MP, Camera, 2 MP, Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc Tiger T606 |
| Procesor | Octa Core (1.6 GHz) |
| GPU | Mali- G57 MP1 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |