16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 16400 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 120.0 KM |
| Moment obrotowy | 165.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 1 x 41 mm keihin fcr flatslide downdraft. |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 6-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston calipers |
| Zawieszenie przód | 46 mm Ceriani Italy inverted fully adjustable forks. |
| Zawieszenie tył | Extruded aluminium swingarm with ZF Sachs shock. |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |