16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2015 |
Silnik
| Moc | 200.0 KM |
| Moment obrotowy | 200.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1705.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Four-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | 43 mm inverted fork |
| Zawieszenie tył | Dual swingarms, dual shock absorbers |
Opony
| Opony przód | 130/70-18 |
| Opony tył | 240/40-18 |