16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 9960 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 100.0 KM |
| Moment obrotowy | 95.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHC (wałek rozrządu w głowicy) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 14.5 l |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 4-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston calipers |
| Zawieszenie przód | 43mm Paioli inverse fork |
| Zawieszenie tył | Monoshock |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |