16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2009 – 2009 |
Silnik
| Pojemność | 9960 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 84.2 KM |
| Moment obrotowy | 109.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk mspfi |
| Zbiornik paliwa | 14.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 2-piston |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston |
| Zawieszenie przód | 43mm fork |
Opony
| Opony przód | 100/90-19 |
| Opony tył | 150/70-17 |