16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1995 – 1995 |
Silnik
| Pojemność | 1737 cm³ |
| Moc | 14.0 KM |
| Moment obrotowy | 17.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik 26 mm |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tył | Wahacz with dual coil over shocks |
Opony
| Opony przód | 3.25-16 |
| Opony tył | 3.25-16 |