16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2025 – 2025 |
| Typ nadwozia | Small Passenger Van |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 560.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 7.90 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4962 mm |
| Szerokość | 1985 mm |
| Wysokość | 1924 mm |
Napęd elektryczny
| Pojemność baterii | 86.0 kWh |
| Zasięg elektryczny | 370.0 km |