16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 4710 cm³ |
| Moc | 46.2 KM |
| Moment obrotowy | 42.5 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 19.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Kayba upside down forks, 41 mm |
| Zawieszenie tył | Monoshock |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |