16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 5.7 inches, 82.7 cm2 (~78.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~427 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, AF 5 MP, f/2.4, (depth) |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 3100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3100 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 148.2 x 71.3 x 8 mm (5.83 x 2.81 x 0.31 in) |