16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.90" |
| Rozmiar | 5.9 inches, 85.5 cm2 (~80.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio (~291 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM429 Snapdragon 429 (12 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 504 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 3400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3400 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 151.3 x 69.9 x 8.2 mm (5.96 x 2.75 x 0.32 in) |