16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.34" |
| Rozmiar | 5.34 inches, 73.6 cm2 (~72.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 960 pixels, 18:9 ratio (~201 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6739WA (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 2460 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2460 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 148.2 x 68.9 x 9.4 mm (5.83 x 2.71 x 0.37 in) |