16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 64.5 cm2 (~71.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 960 pixels, 18:9 ratio (~215 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6739 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 137.6 x 65.7 x 9.8 mm (5.42 x 2.59 x 0.39 in) |