16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Moc | 2.6 KM |
| Moment obrotowy | 120.0 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 35mm inverted hydraulic |
| Zawieszenie tył | Centralized Hydraulic Shock Absorber |
Opony
| Opony przód | 70/100-17 |
| Opony tył | 110/70-17 |