16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Moc | 2.6 KM |
| Moment obrotowy | 150.0 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1305.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Dual-Piston Floating Calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Single Piston Floating Caliper |
| Zawieszenie przód | 35mm inverted hydraulic |
| Zawieszenie tył | Centralized Hydraulic Shock Absorber |
Opony
| Opony przód | 90/80-17 |
| Opony tył | 110/70-17 |