16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~157 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches| 28 x 35 mm (~20.2% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | 2 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 48 x 9.9 mm (4.13 x 1.89 x 0.39 in) |