16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED, 256K colors |
| Przekątna | 1.50" |
| Rozmiar | 1.5 inches, 24 x 29 mm, 7.1 cm (~15.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels (~137 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 128 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 91.8 x 50 x 9.9 mm (3.61 x 1.97 x 0.39 in) |