16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~18.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 104 x 52 x 25.9 mm (4.09 x 2.05 x 1.02 in) |