16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 260K colors |
| Przekątna | 1.66" |
| Rozmiar | 1.66 inches, 8.7 cm (~17.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~170 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 128 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 4 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 97.8 x 49.5 x 12.5 mm (3.85 x 1.95 x 0.49 in) |
| Waga | 74 g (2.61 oz) |