16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED 256K colors |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 2.0 GB |
Bateria
| Pojemność | 790 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 790 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 93 x 49 x 9.3 mm (3.66 x 1.93 x 0.37 in) |